HOTEL FURNITURE OTEL MOBILYA

info@hotelmobilya.com
TEL: +90 216 532 0 776 (pbx)      TEL: +90 532 647 84 55 (mobile)


Nuhkuyusu Cad. Payanda Sk. No:2/4 Uskudar Istanbul Turkey

MADE IN TURKEY

HOTEL FURNITURE

OTEL MOBILYA

CHAIR & TABLE

SANDALYE & MASA

SOFA & CANAPE

KOLTUK & KANEPE

CAFE FURNITURE

KAFE MOBILYALARI

RESTAURANT FURNITURE

RESTORAN MOBILYALARI

BAR FURNITURE

EV MOBILYALARI

RESIDENCE FURNITURE

TIFFANY SANDALYE

HOME FURNITURE

ORGANIZASYON MALZEMELERI

TIFFANY SANDALYE İMALATI

ORGANİZASYON MALZEMELERİ

TİFFANY SANDALYE, TIFFANY SANDALYE, TIFANY SANDALYE, KATLANIR TIFFANY, DÜĞÜN SANDALYESİ, DÜĞÜN DAVET SANDALYESİ, DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON, ORGANİZASYON MALZEMELERİ, DAVET SANDALYESİ, KATLANIR MASA, BANKET MASA, METAL SANDALYE, ORGANİZASYON SANDALYESİ, DORE TİFFANY SANDALYE, GÜMÜŞ TİFFANY SANDALYE, ALTIN TİFFANY SANDALYE, MİNDERLİ TİFFANY SANDALYE, BEYAZ TİFFANY SANDALYE, SİYAH TİFFANY SANDALYE, KAPİTONE SANDALYE, GELİN DAMAT SANDALYESİ, PUF, IŞIKLI MASA, SEDİR, OTURMA GRUPLARI, GİYDİRME SANDALYE, SANDALYE İMALATI, KATLANIR SANDALYE, BAHÇE SANDALYESİ, DIŞ MEKAN SANDALYESİ, NİKAH SANDALYESİ, NİKAH MASASI, TIFANI SANDALYE, KATLANIR TIFANI

TIFFANY SANDALYELERİMİZDE TOPTAN ALIMLARDA MİNDER VE İSTANBUL İÇİ NAKLİYE ÜCRETSİZDİR. ÜRÜNLERİMİZ 5 SENE ÜRETİM KALİTE GARANTİSİ ALTINDADIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ %100 KENDİ ÜRETİMİMİZDİR. TİFFANY SANDALYELERİMİZ 600 KG TAŞIMA GARANTİLİDİR. ÜST ÜSTE 17 ADET OLARAK İSTİF EDİLEBİLİR. TÜM SANDALYELERİMİZDE VE MASALARIMIZDA HER RENK ÜRETİM MEVCUTTUR. TİFFANY SANDALYE MİNDERLERİ SU GEÇİRMEZ VE LEKE TUTMAZ KUMAŞTANDIR, FERMUARLI VE ARKADAN BAĞCIKLIDIR.

Tiffany Sandalye, Katlanır Sandalye, Konferans – Hilton SandalyeGiydirme Sandalye, Sabit Masa, Banket Masa, Nikah Masası, Gelin – Damat sandalye, Sedir, Oturma gurupları, Işıklı Koltuklar

altın tiffany sandalye

tiffany sandalye altın

 

gümüş tiffany sandalye

tiffany sandalye gümüş

 

beyaz tiffany sandalye

tiffany sandalye beyaz

 

Siyah tiffany sandalye

tiffany sandalye siyah

 

KATLANIR TIFFANY SANDALYE

katlanır tiffany sandalye

her renk üretim mevcuttur.

chiavari chair, waiting paint

 

ham tiffany sandalye, henüz boyanmamış

düğün sandalyesi

Işıklı koltuk

ışıklı koltuk oturma grupları

giydirme sandalye

giyirme sandalye

 

hlton sandalye 2

 

hilton metal sandalye

 

katlanır sandalye

 

hlton sandalye

 

madolyon sandalye

 

Nikah masası, nikah sandalye ve pufları

Nikah masası: Lükens ayak, beyaz lake boyalı, 160X80cm ölçüsündedir.

Gelin & Damat sandalyesi: sırtı kapitoneli, deri döşemeli, beya lake boyalıdır.

Şahit puf: 90X45 cm ölçüsünde, beya lake boyalı, deri döşemelidir ve kapitonelidir.

kendi istediğiniz başka bir model varsa lütfen bize resmini gonderin en uygun fiyattan size üretelim.

yuvarlak banket masa katlanır metal ayak

 

banket masa - kare - dikdörgen

kare banket masa katlanır ayak

 

 

HOTEL FURNITURE CHAIR & TABLE SOFA HOUSING FURNITURE RESIDENCE FURNITURE BAR FURNITURE CAFE FURNITURE RESTAURANT FURNITURE OTEL MOBILYASI SANDALYE & MASA KOLTUK & KANEPE KAFE RESTORANT MOBILYASI TOPLU KONUT MOBILYASI REZIDANS MOBILYASI TIFFANY SANDALYE ORGANIZASYON MALZEMELERI

 

ICCTURKEY SANDALYE MASA FABRIKASI

Otel mobilyasında Türkiye'nin en büyük üreticilerinden biri olarak, bayağı bir yol kat ettikten sonra aylık 50 bin kapasiteli sandalye-masa üretimimiz, senelik 1000-1500 adet ise otel odasının tamamen mobilyalarını üretebiliyoruz.

Biz ilk başladığımız zaman senelik 3 otel işini almayı düşünmüştük. Otellerin mobilyası, aksesuarı vs. gibi üretimlerini yapacaktık. Şu anda bunu aşmış bulunuyoruz. 7 tane 5 yıldızlı otelin yani 1500 odanın işini çok rahatlıkla çıkarabiliyoruz. Şuanda sandalye ve masa ürünlerimize yurt dışından distributor aramaktayız.

Sandalye üretimimiz başta da söylediğim gibi aylık 50 bin adet üretiyoruz. Sandalye çeşitlerimiz arasında kollu sandalyeler ve yeni üretimine başladığımız bütün organizasyon firmalarının kullandığı Tiffany sandalye çeşidi var. Genelde modern ve tampliy tarzı devam eden bir ürün. Bütün dünyada klasik sandalye anlayışının bittiği görüşündeyiz. O yüzden modern tarzda, çağı yakalamış ürünler üretmeye özen gösteriyoruz. Otel mobilyasında da bizim 2 sistemimiz vardır. Birincisi tamamen kendi üretimimiz olan seri üretim yaptığımız ürünlerdir. Diğeri ise sadece müşterimizin isteğine göre şekillendirdiğimiz, odalara yeni çözümler üreterek hizmet veriyoruz. Otel konusunda çok büyük firmalardan daha esnek bir şekilde hareket edebilmekteyiz. Bu da bize bir avantaj sağlıyor.

Dubai ve Almanya’da bir fuara katıldık. Fuarların getirisinin bize çok pozitif olduğuna da inanmıyorum. Bir otel sahibi ile kuracağınız birebir ilişki fuardakinden daha yararlı diye düşünüyoruz ancak hedef olarak ciddi bütün fuarlara katılmayı düşünüyoruz. 2012 yılı içerisinde bölge ülkelerinde yapılacak olan 5-6 fuara katılmayı hedefliyoruz. Modern ve normal sandalyede şu anda Çin fiyatının altındayız.

Bizim çift yönlü satışımız var. İlki Masko ve Modoko’daki mağazalarımızda yapmış olduğumuz perakende satışlar diğeri ise toptan satışlarımızdır. Toptan satışlarımızda insanlarla birebir ilişki kurarak satış yapıyoruz. İstediğiniz kadar büyük marka olun, insanlarla birebir ilişki içerisinde olmadığınız zaman başarıya ulaşamazsınız.

Mesela otel mobilya üretimini kesinlikle bırakmayacağız diye düşünüyorum. Bunun dışında toplu konutlara da banyo ve mutfak dolapları vermekteyiz. Toki’nin toplu konut alanındaki üretim atağı bizim için çok iyi olduğu görüşündeyim. Ama önceliğimiz tabiki otel mobilya üretimidir.

Biz şöyle bir politika izliyoruz, Bizde herkese göre ürün var. Bartın’da 6000 metrekarelik kapalı alanda üretimlerimizi yapıyoruz. Özellikle bizim gibi otel mobilyasında herkesin kesesine göre ürünler mevcut. Şimdi klasik olacak ama bizim için müşteri memnuniyeti çok çok önemli. Sattığımız bir ürünü 2 sene sonra müşterimiz hala ürünümüzden memnun ve yeni müşteriler getirebiliyor. Tabiki bu çok hoş birşey bizim için. Biz müşteri memnuniyetini buradan anlıyoruz. Ürünlerimiz daha iyi tanıtabilmek için www.hotelmobilya.com web sayfasını kurduk ve yayına soktuk.

 

REFERENCES:

Nomads Restaurant ( Istanbul )  

Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport Hotel ( Airport Hotel & Duty free Restaurants )

San Francisco International Airport Hotel ( Airport Hotel & Duty free Restaurants )

London Gatwick Airport Hotel (Airport Hotel & Duty free Restaurants )

Hotel Blanca Resort Hotel * Butic Hotel ( Travnik-Bosnia )  new

Greece Grand Hotel  (Athenas- Greece) 5 stars   new

Quasr Al Sharq Hotel (5 stars) Jeddah

al-khozama Hotel (5 stars) Riyadh

Le Méridien Al Khobar Hotel (5 stars) Al Khobar

Oasis Residential Resort Hotel Al Khobar

Oasis Beach Tower Apartments (Dubai Marina)

Novotel World Trade Centre Hotel Dubai (4 stars)

Dubai Palace (Villa- 5 stars quality) Al Tawar

Palm Jumeirah Villa GH (Villa-5 stars quality) Palm Jumeirah

 

HOTEL FURNITURE CHAIR & TABLE SOFA HOUSING FURNITURE RESIDENCE FURNITURE BAR FURNITURE CAFE FURNITURE RESTAURANT FURNITURE

OTEL MOBILYASI SANDALYE & MASA KOLTUK & KANEPE

KAFE RESTORANT MOBILYASI TOPLU KONUT MOBILYASI

REZIDANS MOBILYASI TIFFANY SANDALYE

ORGANIZASYON MALZEMELERI

 

MADE IN TURKEY

SAGIST GROUP INC 1995-2011 ® ICCTURKEY FURNITURE

 

 

 

 

HOTEL FURNITURE * CHAIR & TABLE * SOFA * OTEL MOBILYALARI * SANDALYE & MASA * KOLTUK & KANEPE       MADE IN TURKEY   10 YEARS GUARANTEE

Need CUSTOM projects send yor DWG files to info@hotelmobilya.com

info@hotelmobilya.com
TEL: +90 216 532 0 776 (pbx)      TEL: +90 532 647 84 55 (mobile)

Nuhkuyusu Cad. Payanda Sk. No:2/4 Uskudar Istanbul Turkey

MADE IN TURKEY

TIFFANY SANDALYE
SINGLE SOFA
TABLE
SOFA
ARM CHAIR
BAR STOOL
COFFA TABLE